Člen skupiny ENETIQA

Elektromobilita


Dlouhodobým cílem Teplárny Liberec je snižování emisí CO2 a ochrana životního prostředí. Proto podporujeme rozvoj elektromobility, která je jednou z klíčových oblastí přechodu na nízkouhlíkovou ekonomiku. V rámci této inciativy jsme spojili své síly se společností E.ON a jejím programem E.ON Drive a postavili v areálu teplárny (před hlavním vstupem na adrese Dr. Milady Horákové 641/34a, Liberec) dvě dobíjecí stanice pro elektromobily. 

Typy nabíječek

Typ AC (alternating current) se střídavým proudem. Používá se pro pomalejší nabíjení elektromobilů s menšími bateriemi, jako jsou například plug-in hybridy. Dobíjecí bod není vybaven integrovaným kabelem, pro dobití budete potřebovat vlastní.

Typ DC (direct current) poskytuje stejnosměrný proud. Používá se pro rychlé nabíjení elektromobilů s většími bateriemi. Dobíjecí bod je vybaven integrovaným kabelem. 

Provozní doba

Naše stanice jsou vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Podívejte se na web E.ON Drive a ujistěte se předem, že Vámi požadovaný konektor není obsazený.

On-line ceník

https://www.eon-drive.cz/mapa/stanice/66856 
Aktuální ceník najdete také v mobilní aplikaci E.ON Drive. Uvedené ceny jsou bez DPH. Při překročení volných minut je účtován poplatek.  

Jak můžu dobíjet?

Registrovaní zákazníci s dobíjecí kartou: Přiložte dobíjecí kartu ke čtečce a dále postupujte dle pokynů na obrazovce dobíjecí stanic. 

Registrovaní zákazníci přes mobilní aplikaci: V AppStore nebo Google Play si stáhněte aplikaci E.ON Drive a přihlaste se pod svým účtem. Na mapě potom najděte vybranou dobíjecí stanici, zvolte si konkrétní konektor a spusťte dobíjení.

Neregistrovaní zákazníci: Platbu můžete provést přes QR kód nebo na adrese nabijeni.eon-drive.cz. Na webu zadejte číslo dobíjecího bodu, svůj e-mail a číslo platební karty. Pak už jen potvrďte konektor a dobíjejte. 

Odstávka

Vážení odběratelé,

 

v současné době dodáváme teplo a teplou vodu do všech odběrných míst dle smluvních podmínek.

 

Teplárna Liberec, a.s.