Člen skupiny ENETIQA

MVV Energie CZ má nového vlastníka

mvv-energie-cz-sidlo-dynamica01

Novým vlastníkem naší mateřské skupiny MVV Energie CZ a.s. je od 9. prosince 2022 společnost Cube III Energy CZ s.r.o., která tvoří součást nezávislé evropské investiční společnosti Cube Infrastructure Managers zaměřené na infrastrukturní projekty střední velikosti.

Vstup nového vlastníka nebude znamenat žádné významné změny ve struktuře a fungování celé skupiny a beze změny zůstává i tým včetně managementu společnosti. Předseda představenstva společnosti MVV Energie CZ, Jörg Lüdorf, ke změně vlastníka dodává: „Příchod nového vlastníka znamená novou budoucnost pro celou naši skupinu. Pomůže naší firmě dále růst a rozšiřovat portfolio našich služeb pro domácnosti i firmy zaměřené na udržitelná energetická řešení budoucnosti. A já se na tuto budoucnost velmi těším“.

Saket Trivedi, partner společnosti Cube Infrastructure Managers, k převzetí společnosti prohlásil: „Vítám v našem portfoliu společnost MVV Energie CZ. Naše investice do celé skupiny je v souladu se závazkem firmy Cube zajišťovat dlouhodobě udržitelnou infrastrukturu pro města a obce a jejich představitele. Společnost MVV Energie CZ je skvělým příkladem firmy dodávající teplo a efektivní řešení v oblasti energetiky tisícům domácností a firem v celé České republice. Těšíme se, že této naší nové firmě pomůžeme v dalších letech dále růst a rozšiřovat portfolio jejích služeb. Jsem rád, že jsme se dohodli na dlouhodobé spolupráci se stávajícím týmem a společně budeme pracovat na dlouhodobé strategii rozvoje celé skupiny MVV Energie CZ“.

Odstávka

Vážení odběratelé,
v současné době dodáváme teplo a teplou vodu do všech odběrných míst dle smluvních podmínek.